13 відгуків
+380 (50) 559-49-93
+380 (44) 225-97-98
Вітрейд клімат

Кондиціонери

Інтернет магазин кондиціонерів Vitrade-klimat.com.ua
Компанія "Витрейд Клімат" виконує повний спектр послуг від консультації та підбору кондиціонерного обладнання до проектування, продажу, монтажу та сервісного обслуговування. Послуги надаються р. в Києві і Україні. Наша компанія працює на ринку України з 2006 року. За 14 років ми маємо цілий ряд задоволених клієнтів і виконаних замовлень.
Кондиціонер це пристрій для підтримки комфортного мікроклімату (температура, вологість, чистота) в приміщеннях різного призначення: квартира, будинок, офіс, виробничі приміщення і т. д. Сучасний кондиціонер здатний працювати на охолодження та обігрів. Поділяються на інверторні і інвенторні. Інверторний кондиціонер здатний обігрівати пощение до -25 градусів С. Виходячи з цього можна експлуатувати кондиціонер протягом всього календарного року.
Для якісної роботи кондиціонера (без переохолодження і перегріву, надмірної повітряного потоку, збільшеного електроспоживання і т. д.) необхідно кваліфіковано його підібрати в залежності від багатьох факторів. Для цього зв'яжіться з нами для отримання консультації та підбору +38 044 225-97-98 або +38 050 55-949-93, а також дізнайтеся СВОЮ ЗНИЖКУ!
Типи кондиціонерів:
Побутові (спліт системи настінного типу, мобільні, віконні кондиціонери)
Напівпромислові (касетні, канальні, напольно-стельові, мульти-спліт кондиціонери
Промислові (VRV, руф-топ, чіллер-фанкойл)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner